Optyk Good Look w biurowcu Astoria Premium Offices

2017.02.20

Poszerza się grono najemców strefy handlowej biurowca Astroia Premium Offices w Warszawie. Na parterze budynku otwarty został optyk Good Look, dla którego jest to drugi punkt tej marki w Warszawie.

Astoria Premium Offices to nowoczesny biurowiec z funkcją handlowo-usługową, który znajduje się przy ulicy Przeskok 2. W grudniu ubiegłego roku, oficjalnie otwarty został optyk Good Look, który obok Green Caffe Nero oraz Gorąco Polecam Nowakowski, zapełnia część usługową biurowca.

Good Look to sieć salonów optycznych, oferująca okulary przeciwsłoneczne oraz soczewki kontaktowe. W ofercie optyka znajdują się oprawki takich marek jak: TAG Heuer, Silhouette, Bulgari, Prada, Giorgio Armani, Dolce & Gabbana, Versace, Persol czy Ray Ban. W salonie jest tez możliwość zbadania wzroku czy serwisu.

Warszawski biurowiec oferuje łącznie ponad 18 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej i 900 mkw. powierzchni handlowej. Deweloperem obiektu jest Strabag Real Estate, a generalnym wykonawcą była spółka Strabag.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację biurowca jest firma doradcza Colliers International.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Astoria Premium Offices, Strabag, Cushman & Wakefield Healey & Baker

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.