Warbud ma kontrakt przy wykończeniu wieżowca Złota 44

2015.12.16

BBI Development S.A. i Amstar podpisały umowę z firmą Warbud, która zajmie się realizacją i koordynacją prac wykończeniowych w Złotej 44 w Warszawie. Według harmonogramu, pierwsi mieszkańcy będą mogli odebrać apartamenty pod koniec przyszłego roku.

W ramach podpisanego kontraktu - firma Warbud - wykona pozostałe prace budowlane, w tym m.in. wykończeniowe w lokalach mieszkalnych i przestrzeniach komunikacyjnych wraz z zagospodarowaniem przestrzeni zewnętrznej. Dodatkowo spółka będzie miała za zadanie skoordynować prace pozostałych podwykonawców.

Cieszę się, że po raz kolejny będziemy współpracowali z wykonawcą tak uznanym na rynku polskim. Rok 2016 będzie dla ZŁOTEJ 44 bardzo ważny. Budynek zostanie oddany do użytku. Zaprezentujemy reprezentacyjne lobby wieżowca, wyjątkowe piętro rekreacyjne i przekażemy apartamenty pierwszym mieszkańcom. Kontrakt z Warbudem to gwarancja, że wszystko odbędzie się w zakładanym przez nas terminie


- mówi Michał Skotnicki, Prezes BBI Development S.A.
Doświadczony i godny zaufania partner

Złota 44 to warszawski wieżowiec, który ma 192 metry wysokości i oferuje luksusowe apartamenty. Właścicielami obiektu są BBI Development S.A. i Amstar. Projekt architektoniczny przygotował amerykański architekt Daniel Libeskind. Pierwotnie budynek miał być oddany już parę lat temu, jednak z powodu kłopotów finansowych pierwszego właściciela, zakończenie budowy zostało przesunięte.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • szpon
  Gość
  2015-12-16 12:36:55
  Najbrzydszy budynek Warszawy

 • ABC
  Gość
  2015-12-16 14:22:42
  Kiedy z niego ściągną te bandaże?

 • mariusz
  Gość
  2015-12-16 23:24:43
  a mnie sie podoba jest super

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.