Savills sprzeda mieszkania w warszawskim wieżowcu Złota 44

2015.09.30

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za doradztwo i sprzedaż mieszkań na rynkach międzynarodowych w powstającym w Warszawie apartamentowcu Złota 44, została firma Savills International. Pierwsi mieszkańcy mają się wprowadzić do wieżowca pod koniec przyszłego roku.

Sprzedaż mieszkań w Złotej 44 trwa od kwietnia bieżącego roku. Obecnie na 50. piętrze apartamentowca znajduje się showroom z pokazowymi lokalami mieszkalnymi. Ceny za mieszkania kształtują się od 1,4 mln zł., za lokal 2-pokojowy, do nawet 11 mln zł za 4-pokojowy apartament. Ceny penthous'ów negocjowane są indywidualnie i mogą przekroczyć 40 mln zł.

Wieżowiec Złota 44 powstaje w centrum stolicy, a pierwsze prace budowlane rozpoczęły się w 2008 roku. 192-metrowy apartamentowiec nie miał jednak szczęścia, a sama budowa była kilkukrotnie wstrzymywana. Pierwotnym inwestorem projektu była firma Orco Property Group, która sprzedała budynek w sierpniu 2014 roku spółką Amstar i BBI Development.

Zaprojektowany przez sławnego architekta Daniela Libeskinda wieżowiec, oferuje 287 dwu-, trzy- oraz czteropokojowe mieszkania. Metraż poszczególnych lokali kształtuje się od 61 do 300 metrów kwadratowych. Największe apartamenty typu penthouse, oferują powierzchnię 930 mkw.

Prace wykończeniowe mają potrwać do połowy 2016 roku, a pod koniec przyszłego roku pierwsi mieszkańcy będą mogli się wprowadzić do wieżowca.

Źródło: Eurobuild CEE

Inne wiadomości o Złota 44, Orco Property Group, Savills, BBI Development NFI

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.