Varso w Warszawie z pierwszym najemcą

2018.03.15

Pierwszym najemcą warszawskiego kompleksu Varso została amerykańska organizacja Cambridge Innovation Center (CIC), która zdecydowała się wynająć 14 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej.

Przyszły najemca kompleksu Varso to międzynarodowa sieć kampusów wspierających rozwój firm. Cambridge Innovation Center zajmie biura o powierzchni 14 000 mkw., w biurowcu Varso 2, co stanowiło będzie około 30 proc. dostępnej powierzchni w tym budynku.

Inwestorem warszawskiego kompleksu Varso jest firma HB Reavis, która dodatkowo podjęła współpracę z CIC. Polegała ona będzie na wspólnym rozwoju także na rynku brytyjskim, w Berlinie, Frankfurcie oraz innych miastach Europy.

Varso docelowo dysponowało będzie powierzchnią najmu na poziomie aż 144 500 mkw. Kompleks oferuje pomieszczenia biurowe, pasaże ze sklepami, restauracjami, kawiarniami i lokalami usługowymi. W ramach inwestycji powstanie również publiczny taras widokowy na szczycie najwyższego biurowca. W sumie warszawski projekt firmy HB Reavis tworzyły będą trzy budynki z 310-metrowym wieżowcem, który zaprojektowany został przez biuro Foster + Partners.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.