Umowy najmu w wieżowcu Warsaw Spire

2015.04.02

Ghelamco Poland podpisał kolejne umowy najmu w warszawskim wieżowcu Warsaw Spire. Trwają także rozmowy z nowymi najemcami, co ma pozwolić firmie do końca tego roku osiągać wynik ok. 50% wynajętej powierzchni w kompleksie.

Łączna powierzchnia podpisanych umów wynosi blisko 10 000 m2. Firma Bilfinger HSG Facility Management Sp. z o.o. zajmie 1700 mkw. powierzchni, a w przyszłym roku do budynku wprowadzi się sam deweloper - Ghelamco Poland. W styczniu swoje umowy podpisały Benefit Systems SA, a wcześniej BNP Paribas Securities Services i Agencja Frontex, która prowadzi prace w nowym biurze już od stycznia 2015 roku. Securities Services oraz Benefit System SA wprowadzą się kolejno w czerwcu i listopadzie br.

W budynku B, który ma 20 tys. mkw. powierzchni najmu, wynajęto już ponad 90%.

Trwają również zaawansowane prace budowlane całego kompleksu. Obecnie montowana jest szklana elewacja na budynkach A i C. W obiekcie C zakończono montaż elewacji w prawie 95%. W głównym budynku kompleksu - 49-kondygnacyjnej wieży - panele elewacyjne zostały zamontowane do poziomu 16 piętra.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.