Futurystyczna restauracja na placu Europejskim w Warszawie


2016.09.08
Autor: Urbanity.pl
Na początku przyszłego roku otwarta zostanie restauracja Genesis, która oprócz oryginalnego lokalu, serwowała będzie wyszukaną ofertę kulinarną. Budynek mieści się na placu Europejskim w Warszawie, przy wieżowcu Warsaw Spire.

Na placu Europejskim w futurystycznym budynku, wyróżniającym się nowoczesną bryłą, powstaje restauracja Genesis. Lokal przyciągnąć ma nie tylko pracowników kompleksu biurowego Warsaw Spire, ale także okolicznych mieszkańców i kulinarnych koneserów.

Genesis jest projektem twórców Senses - restauracji, która w marcu bieżącego roku otrzymała drugą w Polsce gwiazdkę Michelin. Nowa restauracja na placu Europejskim będzie miejscem autorskich popisów jednego z największych autorytetów wśród szefów kuchni Warszawy - Artura Grajbera. W restauracji wykorzystane zostaną również najnowocześniejsze rozwiązania audio-wizualne.

Projekt architektoniczny 2-kondygnacyjnego budynku Genesis stworzył architekt Przemysław Mac Stopa. Oficjalne otwarcie restauracji zaplanowano na początek przyszłego roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.