Transakcje najmu na ponad 8 000 mkw. w biurowcu North Gate

2018.08.21

W warszawskim budynku North Gate doszło w ostatnim czasie do podpisania nowych umów najmu na łączną powierzchnię ponad 8 000 mkw. Właścicielem biurowca jest fundusz Deka Immobilien.

Na przedłużenie umowy najmu w North Gate, wraz z powiększeniem powierzchni, zdecydował się koncern farmaceutyczny Sanofi, który obecnie będzie zajmował łącznie ok. 5650 mkw. Na dłużej w obiekcie pozostanie również firma handlowa działająca w sektorze chemicznym, Phoenix Chemicals Trading (ok. 365 mkw.). Ekspansji dokonała Sigma Connectivity (ok. 940 mkw.), firma projektująca rozwiązania z zakresu Internetu Rzeczy (IoT), która od października zmieni również piętro w budynku. Nowymi najemcami został producent leków generycznych Zentiva Polska (ok. 770 mkw.) oraz jedna ze spółek Skarbu Państwa (blisko 400 mkw.).

North Gate to nowoczesny biurowiec klasy A, który znajduje się przy ulicy Bonifraterskiej 17. Budynek o powierzchni całkowitej wynoszącej około 48 000 mkw. oferuje 29 000 mkw. powierzchni pod wynajem. Obiekt dysponuje pięciopiętrowym parkingiem z miejscem na 310 pojazdów.

Savills jest agentem wyłącznym ds. komercjalizacji powierzchni biurowej w budynku, który reprezentował fundusz Deka Immobilien we wszystkich wymienionych transakcjach.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.