Całkowicie nowe wnętrza 90-metrowego biurowca North Gate

2020.10.06

Zakończyła się kompleksowa modernizacja części wspólnych w warszawskim biurowcu North Gate w Śródmieściu.

North Gate to nowoczesny budynek biurowy, który znajduje się przy ulicy Bonifraterskiej w warszawskiej dzielnicy Śródmieście. Okres pandemii właściciel biurowca wykorzystał na kompleksowy remont części wspólnych w obiekcie.

W ramach przeprowadzonej inwestycji zmodernizowane zostały powierzchnie wspólne na wszystkich piętrach biurowca. Generalny remont przeszła recepcja główna oraz przestrzeń na parterze przewidziana pod lokale handlowe na wynajem.

Oprócz nowocześnie zaprojektowanych części wspólnych biurowiec zyskał także infrastrukturę dla rowerzystów (szafki i prysznice), która mieści się na poziomie -1. Największą nowością jest tzw. Garden Lounge, czyli zielona przestrzeń utworzona na wewnętrznym tarasie na trzecim piętrze.

Projekt architektoniczny modernizacji przygotowała pracownia Artchitecture. Wyłącznym doradcą ds. wynajmu powierzchni biurowej w budynku jest Savills.

North Gate to nowoczesny budynek biurowy klasy A o wysokości prawie 90 metrów, zlokalizowany przy ulicy Bonifraterskiej 17 w północnej części Warszawy. Całkowita powierzchnia biurowca to około 48 000 mkw., z czego 29 000 mkw. przeznaczone jest pod biura na wynajem. Budynek dysponuje pięciopiętrowym parkingiem z miejscem na 310 pojazdów.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Aaa
    Gość
    2020-10-06 21:02:18
    10 letni budynek nazywamy teraz nowoczesnym? Artykyl sponsorowany?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.