Totalbud wybuduje budynek mieszkalny przy Mińskiej

2019.07.02

Jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się budowa nowej inwestycji firmy Syrena Invest na Pradze Południe - Mińska 63. Deweloper wybrał już generalnego wykonawcę inwestycji.

Syrena Invest dysponuje juz pozwoleniem na budowę swojej najnowszej inwestycji w Warszawie - Mińska 63. Generalny wykonawca - Totalbud S.A. - jeszcze w lipcu przystąpi do realizacji zadania, polegającego na budowie siedmiopiętrowego budynku mieszkalnego.

Na warszawskim Kamionku powstanie budynek, w którym zaplanowano 156 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 27 do 102 metrów kwadratowych i wysokości 2,7 m. Każdy lokal posiadał będzie balkon lub taras, natomiast mieszkania na parterze wyposażone będą w ogródki do 138 mkw. powierzchni. Pod budynkiem mieścić się będzie hala garażowa na 166 miejsc parkingowych.

Mińska 63 to również przestrzeń handlowo-usługowa. W parterze budynku zaplanowano dziewięć lokal usługowych, z czego cztery będą mieć dostęp od ulicy, a pięć od patio. Lokale od patio mają powierzchnie od 67 do 103 mkw.

Za projekt architektoniczny inwestycji przy ulicy Mińskiej 63 odpowiada pracownia AMP Atelier. Budowa potrwa do II kwartału 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.