Deweloper o iberyjskich korzeniach oddał do użytku budynek na Pradze Południe


2021.06.15
Autor: Urbanity.pl
Pierwsi lokatorzy odbierają klucze do ukończonej właśnie inwestycji Mińska 63 na warszawskim Kamionku w dzielnicy Praga Południe. Deweloper zapowiada rozpoczęcie realizacji nowego projektu na Targówku.

Syrena Invest rozpoczęła przekazywanie mieszkań w budynku wielorodzinnym Mińska 63 w dzielnicy Praga Południe. Deweloper od 2 czerwca dysponuje już pozwoleniem na użytkowanie inwestycji, dlatego mógł rozpocząć proces przekazywania kluczy nowym właścicielom.

Mińska 63 oferuje 156 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach, a także 5 lokali o charakterze usługowym i podobną ilość pomieszczeń biurowych. Wszystkie lokale mają wysokość 2,7 m. Ostatnie piętro inwestycji został zagospodarowane pod apartamenty z tarasami, natomiast mieszkania na parterze dysponują ogródkami o powierzchni do 138 mkw. W podziemnej hali garażowej znajduje się 166 miejsc postojowych.

Inwestor o iberyjskich korzeniach podkreślił też hiszpańsko-polski mariaż poprzez wykorzystanie ceramiki do stworzenia klasycznych układów dywanowych z hiszpańskimi motywami. Elewacja budynku z kolei ma delikatne akcenty w kolorze drewna i szklane balustrady.

Niebawem w ofercie firmy Syrena Invest pojawi się nowa inwestycja, która powstanie w dzielnicy Targówek, niedaleko plaż Zalewu Bardowskiego. Firma także nad innymi projektami, które są w różnej fazie zaawansowania.

Komentarze


  • Chochlik
    Gość
    2021-06-16 08:06:08
    Firma także nad innymi projektami, które są w różnej fazie zaawansowania.

    Czegoś tu zabrakło...

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.