The Heart Warsaw - centrum innowacyjne w Warszawie

2017.01.25

Na 38. piętrze biurowca Warsaw Spire otwarte zostało unikatowe centrum współpracy startupów i korporacji pod nazwą The Heart Warsaw. Europejski koncept wspierał będzie rodzime oraz zagraniczne firmy z nowoczesnymi rozwiązaniami.

The Heart Warsaw stało się platformą współpracy oraz wymiany myśli technologicznej pomiędzy korporacjami w Europie, a środowiskami polskich przedsiębiorców. Dzięki warszawskiemu centrum, międzynarodowe firmy, które poszukują innowacyjnych rozwiązań, dostaną kompleksowe wsparcie.

Firmy za pomocą The Heart Warsaw, otrzymają wsparcie od przygotowania organizacji do współpracy ze startupami, poprzez dedykowany scouting, a kończąc na pilotażowym wdrożeniu. Koncept ulokowany na 38. piętrze wieżowca Warsaw Spire, ma zwiększyć znaczenie Polski w regionie oraz wspierać potencjał drzemiący w polskich inwestorach.

Partnerami przedsięwzięcia są D-RAFT, Mastercard oraz Ghelamco, które będzie wykorzystywało w swoich inwestycjach innowacyjne rozwiązania m.in. z zakresu smart office, smart cities czy smart construction.

W The Heart Warsaw stworzony zostanie program IoT & Smart City, którego zamierzeniem będzie tworzenie ciekawych rozwiązań i gotowych do testowania nowoczesnych technologii.

Ghelamco zapowiedziało, że będzie wspierać projekty w obszarach internetu rzeczy, smart cities, smart buildings i facility management, smart office i meetings, smart construction czy proptech.

Siedziba The Heart Warsaw zajmuje obecnie 1 700 metrów kwadratowych powierzchni w biurowcu Warsaw Spire.

Wieżowiec i plac Europejski to nowe centrum biznesowe Warszawy. Cieszymy się, że możemy być partnerem inicjatywy, która pozycjonuje Warszawę jako międzynarodowe centrum innowacji, przyciągające korporacje i startupy z całej Europy


- powiedział Jeroen Van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco CEE.

Docelowo The Heart Warsaw będzie się mieściło w powstającej inwestycji The Warsaw HUB. który zlokalizowany będzie na działce u zbiegu ulicy Towarowej i Prostej.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.