Tanie mieszkania w Warszawie od TBS Północ. Ile kosztuje mkw?

2021.01.26

Za dwa lata gotowe będą nowe mieszkania w systemie TBS w Warszawie. Inwestycja realizowana będzie przy ulicy Pełczyńskiego.

W pierwszym kwartale br., rozpocznie się budowa trzech budynków wielorodzinnych z tanimi mieszkaniami w systemie TBS. Przy ulicy Pełczyńskiego na Bemowie powstanie łącznie 235 lokali mieszkalnych, które uzupełnione zostaną o dwa lokale handlowo-usługowe. W podziemnej hali garażowej zaplanowano 148 stanowisk postojowych. Dodatkowe 28 miejsc znajdzie się wokół budynków.

Inwestycja na Bemowie to kolejny projekt w systemie TBS na mapie Warszawy. Niedawno oddano w ten sposób 215 mieszkań przy ulicy Radzymińskiej 123-125 oraz prawie 100 lokali mieszkalnych przy ulicach Skaryszewskiej 3 i Łomżyńskiej 26.

Mieszkania TBS na Bemowie będą wykończone. Budynki o zmiennej liczbie kondygnacji od 4 do 8 zostaną oddane do użytku za dwa lata.

Osoby zainteresowane najmem mieszkania zobowiązane są do złożenia wniosku o zawarcie umowy partycypacji i umowy najmu lokalu. Procentowy udział partycypacji w kosztach budowy lokalu mieszkalnego jest ustalony na 30 proc. kosztu budowy m² powierzchni lokalu, który wynosi 9 350 zł. Przyszły najemca będzie zobowiązany do wpłaty kaucji zabezpieczającej w wysokości 12-krotności miesięcznego czynszu oraz partycypacji (2805 zł za m2 x liczba metrów lokalu).

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o TBS na Bemowie Pełczyńskiego, Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.