Warszawa z największą od 15 lat inwestycją TBS

2021.01.07

W Warszawie oddane zostały do użytku dwa budynki budownictwa mieszkaniowego, w których łącznie może zamieszkać 215 rodzin.

Największa inwestycja TBS W Warszawie znajduje się przy ulicy Radzymińskiej 121-123, w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 114 czy Teatru Rampa. Do użytku oddane zostały dwa budynki wielorodzinne o zróżnicowanej wysokości od 3 do 7 pięter. Do mieszkań wprowadzili się pierwsi lokatorzy.

Realizacja inwestycji rozpoczęła się wiosną 2019 roku i została ukończona na miesiąc przed zakładanym terminem. Budynki zlokalizowane są między ulicą Radzymińską, Remiszewską a Fragment.

Łącznie w dwóch budynkach znajduje się 215 mieszkań przy średnim metrażu na poziomie 41 mkw. W inwestycji powstał także jeden lokal pieczy zastępczej o powierzchni 250 mkw.

Od strony ulicy Święciańskiej budynek został doklejony do przedwojennych komunalnych kamienic i ma wysokość 3 pięter, natomiast od strony ulicy Fragment dochodzi do 7 pięter. W parterach obiektów otwartych zostanie sześć lokali usługowych, a w podziemnej hali garażowej do dyspozycji mieszkańców oddano 128 miejsc postojowych. Dodatkowe 42 stanowiska mieszczą się na zewnątrz.

Jeszcze w pierwszym kwartale tego roku ruszy budowa zespołu budynków z 235 mieszkań w TBS przy ulicy Pełczyńskiego, 25 mieszkań przy ulicy Chyrowskiej.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Woyt
    Gość
    2021-01-09 19:18:23
    Brawo. I wlasnie o takie inwestycje chodzi. Zasob mieszkan miejskich/panstwowych to szansa unikniecia kredytowego niewolnictwa dla mlodych ludzi. Szkoda tylko, ze Mieszkanie Plus to taka klapa :(

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.