Skanska uruchamia sprzedaż mieszkań niedaleko centrum Warszawy


2021.09.23
Autor: Urbanity.pl
Na warszawskiej Woli firma Skanska zrealizuje wieloetapowe osiedle budynków wielorodzinnych, które zaprojektowane zostało przez biuro Kuryłowicz & Associates.

W niedalekiej odległości od centrum Warszawy, na działce przy ulicy Kolejowej wybudowane zostanie osiedle NU! Warszawa Wola, którego deweloperem jest firma Skanska.

Pierwszy etap osiedla NU! Warszawa Wola to budynek o zróżnicowanej bryle: 5 i 8 pięter, w którym znajdzie się 145 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28,5 do ok. 120 m kw. Każdy lokal dysponował będzie balkonem, tarasem, loggią lub ogródkiem na parterze. Mieszkania będą posiadały certyfikat BREEAM.

W ramach inwestycji Skanska wyremontuje fragment ul. Kolejowej, wybuduje nowe chodniki i ścieżkę rowerową, a na terenie osiedla powstanie łąka kwietna i park. Na terenie osiedla znajdą się także miejsca parkingowe do ładowania samochodów elektrycznych – blisko 10% wszystkich miejsc postojowych dla „czterech kółek” będzie posiadało tę funkcję. Całość uzupełniona zostanie o infrastrukturę dla rowerzystów. Miejsce rekreacji wyposażone zostanie w plac zabaw, zewnętrzną siłownię, a także stoły do gier planszowych.

NU! Warszawa Wola będzie ekologicznym osiedlem, które wykorzystywało będzie zbiorniki retencyjne na wodę opadową do podlewania zieleni wspólnej.

Komentarze


 • Tomek
  Gość
  2021-09-24 08:38:10
  To jak rozumiem. Tak sie buduje w XXI wieku. Niska zabudowa. Łąka kwietna i park, miejsca parkingowe do ładowania samochodów elektrycznych, infrastruktura dla rowerzystów, miejsce rekreacji wyposażone zostanie w plac zabaw, zewnętrzną siłownię, a także stoły do gier planszowych. Ale okolica nieciekawa. Ulica kolejowa to zadupie jakich mało. Fakt ten rekompensuje bliskosc do Ronda Daszyńskiego i stacji Metra. Pozostaje pytanie po ile metr. Zapewne kwota bedzie nie mała.

 • kris
  Gość
  2021-09-24 09:44:01
  ceny: 17 500- 20 000 pln za m2

 • Tomek
  Gość
  2021-09-24 10:10:33
  Cena wysoka ale mysle ze warto . Dodam ze inwestycja bedzie posiadała "W ramach przestrzeni wspólnej osiedla Skanska stworzy łąkę kwietną i przestronny park, w którym pojawią się m.in. budki dla ptaków i domki dla owadów oraz jedna z niewielu ogólnodostępnych tężni na terenie Warszawy"

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.