Skanska sprzedaje jeden z biurowców kompleksu Generation Park

2020.03.23

Jeden z wiodących funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości został nowym właścicielem budynku biurowego Generation Park Z w Warszawie.

Warszawski biurowiec kompleksu Generation Park jest czwartym projektem Skanska, który został zakupiony przez tego inwestora w Europie Środkowo-Wschodniej - Deka Immobilien.

Generation Park Z to jeden z trzech biurowców kompleksu firmy Skanska, który powstaje na działce przy Rondzie Daszyńskiego na warszawskiej Woli. Budynek dysponuje powierzchnią najmu na poziomie około 19 000 metrów kwadratowych, a także podziemna halą garażową na 110 miejsc parkingowych i 102 stanowiska na rowery. Generation Park Z otrzymał precertyfikat LEED Platinum, a obecnie ubiega się o certyfikaty WELL.

Docelowo inwestycja przy Rondzie Daszyńskiego zaoferuje około 87 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Obecnie w budowie znajduje się najwyższy budynek kompleksu, który osiągnie wysokość 140 metrów na 38 kondygnacjach naziemnych. Wieżowiec oferuje 47 000 mkw. powierzchni najmu, a jego oddanie do użytku zaplanowano na pierwszy kwartał 2021 roku.

Za projekt inwestycji na Woli odpowiada pracownia Jems Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.