Ruszyła budowa kameralnego osiedla na Wilanowie

2019.10.22

Przy ulicy Sytej na warszawskim Wilanowie trwa budowa Osiedla Vitalité, którego deweloperem jest Bouygues Immobilier Polska. Generalnym wykonawcą inwestycji została spółka PBM Południe.

Osiedle Vitalité to kameralne cztery 2-piętrowe budynki mieszkalne, w których zaplanowano 64 mieszkania o powierzchniach od 35 do 96 metrów kwadratowych. Pod inwestycją mieściła się będzie hala garażowa na 65 samochodów oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Bouygues Immobilier Polska, która powstaje na Zawadach będzie osiedlem ogrodzonym, a komunikację wewnątrz budynków zapewnią windy.

Vitalité to także część rekreacyjna. Deweloper wybuduje strefę wypoczynkową ze SPA i siłownią. Powstaną również tereny rekreacyjne. Aż 80% terenu osiedla Vitalité stanowić będzie powierzchnia zielona – deweloper posadzi ponad 100 drzewek.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma PBM Południe, która obecnie prowadzi na terenie osiedla prace ziemne. Przyszli mieszkańcy Vitalité będą mogli się wprowadzić do swoich mieszkań w lutym 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.