Rusza sprzedaż osiedla na granicy dwóch warszawskich dzielnic – Ochoty i Włoch


2022.02.08
Autor: Urbanity.pl
W drugim kwartale br., rozpocznie się budowa nowej inwestycji mieszkaniowej firmy Marvipol Development w Warszawie - Osiedle In Place. Deweloper wprowadził do sprzedaży mieszkania z I etapu.

Marvipol Development zrealizuje na granicy dwóch warszawskich dzielnic – Ochoty i Włoch swoją najnowszą inwestycję mieszkaniową Osiedle In Place. W południowo-zachodniej części miasta, na działce przy ulicy Instalatorów 5 powstanie nowoczesny kompleks, który składać się będzie z 6-9 kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z podziemną halą garażową i częścią usługową w parterze.

W ofercie sprzedaży dewelopera pojawiły się mieszkania z pierwszej części osiedla. W ramach tego etapu powstaną dwa budynki, w których łącznie zaplanowano 365 mieszkań i 6 lokali usługowych. Ich budowa ruszy w II kwartale br., a zakończy się w II kwartale 2024 roku.

Sprzedaż dotyczy mieszkań o metrażach od 27 do 93 mkw. i funkcjonalnych rozkładach. Każdy lokal posiadał będzie ogródek, balkon lub taras. W parterze budynku B znajdzie się 6 lokali o charakterze handlowo-usługowym. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z wielu udogodnień, w tym wózkowni, wiaty rowerowej czy zielonej strefy rekreacyjnej w postaci wewnętrznego dziedzińca z miejscami do wypoczynku oraz placem zabaw dla dzieci.

Za koncepcję architektoniczną osiedla odpowiada pracownia Kaps Architekci.

Komentarze


 • Ula Miks
  Gość
  2022-02-28 13:30:31
  Jeśli chodzi o nawe inwestycje na Ochocie i Włoszech, to warto wiedzieć także o Miasteczku Nova Ochota i Osiedlu Moja Ochota 2. Oba duduje Victoria Dom, znany i doceniony deweloper.

 • Adam
  Gość
  2022-02-28 18:08:12
  ^ trzeba dodać, że znany głównie za sprawą marketingu szeptanego, którego przykład widnieje powyżej.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.