Rozrośnie się Miasteczko Jutrzenki w warszawskich Włochach

2021.05.25

Deweloper Aurec Home dokupił kolejne działki w warszawskich Włochach, gdzie zrealizuje kolejne etapy Miasteczka Jutrzenki.

Aurec Home sfinalizował transakcję zakupu działki w warszawskich Włochach o powierzchni ponad 1,5 ha nieopodal węzła komunikacyjnego Salomea. Nieruchomość posłużyć ma pod budowę kolejnych etapów inwestycji Miasteczko Jutrzenki.

Na zakupionym terenie powstanie 350 mieszkań o powierzchniach od 30 do 90 metrów kwadratowych i układach jedno, dwu, trzy i czteropokojowych. Wszystkie lokale na piętrach posiadały będą balkon lub taras, natomiast mieszkania na parterze - prywatne ogródki. Ten etap Miasteczka Jutrzenki będzie posiadał wiele rozwiązań ekologicznych, takich jak: ławki solarne oraz dostarczające energii do części wspólnych panele fotowoltaiczne

Projekt architektoniczny nowego osiedla przygotowała pracownia architektoniczna GIS Architekci.

1 czerwca rozpocząć ma się sprzedaż III etapu inwestycji Miasteczko Jutrzenki. W tym miesiącu deweloper wprowadzi także do oferty mieszkania z nowej inwestycji Fabrica Ursus, która będzie wkomponowana w będące pod ochroną konserwatora zabytków fragmenty dawnej fabryki.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Osoba która już kupiła
  Gość
  2021-07-21 15:39:06
  Mieszkania bardzo fajne, osiedle również.
  Jednak jeśli ktoś już zdecyduje się na zakup to stanowczo ODRADZAM jakiekolwiek zmiany w lokalu. Pani architekt ma wygórowane stawki 200zl za godzinę pracy w dodatku robi mnóstwo błędów, trzeba sprawdzać. Wprowadza klienta w błąd i zniechęca do jakichkolwiek zmian.
  Polecam uważnie zastanowić się!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.