Kolejni mieszkańcy wprowadzają się do osiedla Miasteczko Jutrzenki


2023.01.16
Autor: Monika Kiereś
Pierwsi mieszkańcy odbierają klucze do nowo wybudowanych mieszkań w ramach II etapu osiedla Miasteczko Jutrzenki w Warszawie. Deweloperem inwestycji w dzielnicy Włochy jest Aurec Home, z kolei generalnym wykonawcą firma Hochtief Polska.

Zakończyły się trwające do lutego 2021 roku prace budowlane II etapu osiedla Miasteczko Jutrzenki na warszawskich Włochach. Do użytku oddanych zostało 140 mieszkań o łącznej powierzchni 12 761 mkw. 7-kondygnacyjny budynek dysponuje także jedną kondygnację podziemną na 111 miejsc parkingowych. W ramach tej części osiedla powstała również infrastruktura z placem zabaw dla najmłodszych czy miejscem do relaksu z leżakami wypoczynkowymi.

Deweloper AUREC Home obecnie jest w trakcie odbiorów lokatorskich. W pierwszym etapie osiedla Miasteczko Jutrzenki powstał 5-7-kondygnacyjny obiekt ze 163 mieszkaniami o metrażach od 38 do 91 m kw. Ta część inwestycji została oddana do użytku w kwietniu 2022 roku.

Osiedle powstaje w rejonie ul. Łopuszańskiej i stacji WKD Warszawa Raków w dzielnicy Włochy. Mieszkańcy mają do dyspozycji wiele udogodnień, w tym m.in. lobby, siłownię osiedlową w lokalu użytkowym, siłownię plenerową czy szklarnię. Deweloper przygotował także miejsce parkingowe z ładowarką dla samochodów elektrycznych. Każdy mieszkaniec będzie również mógł posiadać własne stanowisko z ładowaniem elektrycznym.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.