Rusza budowa Miasteczka Jutrzenki z blisko 900 mieszkaniami

2020.08.31

Aurec Home rozpoczął realizację dużej warszawskiej inwestycji mieszkaniowej w dzielnicy Włochy - Miasteczko Jutrzenki.

Miasteczko Jutrzenki to obecnie jedna z trzech dużych inwestycji Aurec Home w Warszawie. Deweloper buduje przy ulicy Jutrzenki, tuż przy granicy z Ochotą wieloetapowe osiedle, na którym przyszli jego mieszkańcy będą mieli wiele udogodnień.

Nowa inwestycja powstaje na działce o powierzchni 6,5 ha i składała się będzie z dziewięciu budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się łącznie prawie 900 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Wśród udogodnień są m.in. komfortowe lobby, siłownia plenerowa i wewnątrz budynku, miejsce parkingowe z ładowarką dla samochodów elektrycznych oraz przedszkole.

Miasteczko Jutrzenki posiadało będzie również ławki solarne i platformy wypoczynkowe, a na dachach panele fotowoltaiczne pozwalające na oszczędzanie energii elektrycznej. Na patio mieściły się będą szklarnie, w których możliwa będzie uprawa kwiatów, ziół czy warzyw. Dla najmłodyszch przygotowany zostanie plac zabaw.

W pierwszym etapie osiedla powstają dwa budynki ze 163 mieszkaniami. Oddanie do użytku tej części inwestycji zaplanowano na 2022 rok. Generalnym wykonawcą jest firma Hochtief Polska.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Miasteczko Jutrzenki, Hochtief Polska, Aurec Capital Development Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.