Rozrasta się oferta Miasteczka Jutrzenki we Włochach

2021.06.11

Ruszyła budowa kolejnego etapu inwestycji Miasteczko Jutrzenki, którą firma Aurec Home realizuje w dzielnicy Włochy.

Warszawska inwestycja dewelopera cieszy się dużym zainteresowaniem. Szybka sprzedaż II etapu, która prowadzona jest od lutego tego roku (pozostało 40 z 140 dostępnych mieszkań) sprawiła, że firma zdecydowała się rozpocząć budowę III etapu osiedla.

W nowej fazie warszawskiego projektu wybudowane zostaną dwa budynki wielorodzinne ze 124 mieszkaniami o metrażach kształtujących się od 26 mkw. do prawie 60 mkw. i układach od kawalerek po trzypokojowe lokale. Do dyspozycji mieszkańców będzie jednopoziomowy garaż, mieszczący 119 miejsc parkingowych.

Ceny mieszkań w III etapie zaczynają się od 8 980 zł/mkw. za trzypokojowe lokum do 12 600 zł/mkw. w przypadku kawalerki.

Na przyszłych mieszkańców Miasteczka Jutrzenki czeka wiele udogodnień, w tym m.in. wypoczynkowy plac z oczkiem wodnym, zasilanym odzyskaną wodą z deszczówki, wertykalny system fontann i place zabaw dla dzieci, bezpłatna siłownia znajdująca się w jednym z budynków oraz miejsce do uprawiania jogi.

Na osiedlu zastosowanych zostanie również wiele rozwiązań proekologicznych, w tym: fotowoltaiczne panele dachowe, ławki z ładowarkami solarnymi czy niezabetonowane alejki osiedlowe.

Budowa III etapu osiedla potrwa do 2023 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.