Rozpoczęła się budowa ostatniego etapu kompleksu InCity w Warszawie

2015.07.02

Firma Okam - inwestor projektu InCity - przystąpiła do realizacji czwartego etapu tej warszawskiej inwestycji, która powstaje przy ulicy Siedmiogrodzkiej na Woli. Generalnym wykonawcą została firma Unibep S.A., a za projekt architektoniczny odpowiada biuro Grupa 5.

W ramach czwartego etapu inwestycji powstaną 84 mieszkania o powierzchni od 26 do 84 metrów kwadratowych. Budynek będzie miał osiem kondygnacji naziemnych, a na parterze mieścić się będą pomieszczenia handlowo-usługowe. Pod obiektem znajdzie się 3-kondygnacyjna hala garażowa na 91 miejsc.

Czwarty etap kompleksu InCity stanowi ostatnią część inwestycji i oddany zostanie do użytku w IV kwartale przyszłego roku. Dwa pierwsze etapy zostały sprzedane w 100 procentach, a w trzeciej fazie projektu zostało już wolnych tylko 30 proc. mieszkań.

Projekt architektoniczny został przygotowany w pracowni Grupa 5.

Obecnie firma Okam prowadzi sprzedaż mieszkań na warszawskim Służewcu, przy ulicy Konstruktorskiej 7, gdzie powstaje projekt Mokka. We wrześniu rozpocznie się z kolei budowa osiedla Vista, które powstanie na działce przy ulicy Woronicza 33B.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.