Wiecha na budowie budynków Mokka w Warszawie

2016.11.10

Na budowie inwestycji mieszkaniowej Mokka, której deweloperem jest firma OKAM, odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy. Realizacja warszawskiego projektu przy ulicy Konstruktorskiej 7 rozpoczęła się w styczniu br.

Inwestycja Mokka, która powstaje na Mokotowie składa się z dwóch 9-kondygnacyjnych budynków. Łącznie w ramach projektu znajdzie się 306 mieszkań, z których większość stanowią lokale mniejsze i średnie - dwupokojowe o metrażach nie większych od 45 metrów kwadratowych. W ofercie dostępne są także mieszkania trzypokojowe o powierzchni od 58 mkw. Sprzedanych zostało już ponad 50 proc. lokali.

9 listopada br., odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy, co symbolizuje zakończenie realizacji stanu surowego całego kompleksu.

Na parterze budynku dostępne będą również lokale handlowo-usługowe, które już zostały skomercjalizowane. Oddanie projektu Mokka do użytku zaplanowano na trzeci kwartał 2017 roku.

Obecnie OKAM Capital prowadzi również budowę dwóch innych projektów mieszkaniowych - InCity w Warszawie oraz Dom w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.