OKAM Capital przygotowuje się do budowy inwestycji Mokka

2015.06.19

W trzecim kwartale bieżącego roku rozpocznie się budowa nowej inwestycji firmy OKAM Capital w Warszawie, pod nazwą Mokka. 15 czerwca ruszyła przesprzedaż mieszkań. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia HRA Architekci.

Mokka powstanie na Służewcu Przemysłowym, przy ulicy Konstruktorskiej 7. Inwestycja składać się będzie z budynków mieszkalnych o powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 20 tys. mkw., na której znajdzie się około 300 mieszkań. Dwa 9-kondygnacyjne obiekty powstaną na działce o powierzchni prawie 9 tys. mkw.

Większość lokali stanowią dwupokojowe mieszkania, które będą miały metraż nie większy niż 45 mkw. Inwestycja składać się będzie także z eleganckiego lobby oraz wewnętrznego dziedzińca. Parter budynków zostanie zagospodarowany pod lokale handlowo-usługowe.

Pierwsze prace budowlane rozpoczną się w trzecim kwartale bieżącego roku i potrwają do 2017 roku. Ceny mieszkań za metr kwadratowy zaczynają się 7100 zł.

OKAM Capital jest także właścicielem nieruchomości przy ulicy Woronicza 33B, gdzie powstanie kolejna inwestycja mieszkalna pod nazwą Vista. Łącznie w ramach kompleksu powstanie około 300 apartamentów. Przedsprzedaż apartamentów rozpoczyna się w lipcu tego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • arie
    Gość
    2015-12-04 00:34:33
    Ostrożnie z tym inwestorem. Piękne wizki, w rzeczywistości przy lokalach usługowych, po sprzedaniu większości lokali mieszkalnych, dostawia slumsy - patrz incity na siedmiogrodzkiej.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.