Mokka w Warszawie z generalnym wykonawcą

2015.10.28

Firma Karmar została wybrana na generalnego wykonawcę warszawskiej inwestycji na Służewcu - dwóch budynków mieszkalnych Mokka. Inwestorem projektu jest OKAM Capital, a oddanie do użytku obiektów zaplanowano na 2017 rok.

Mokka będzie składała się z dwóch budynków mieszkalnych, w których znajdzie się 306 apartamentów. 9-kondygnacyjne obiekty powstaną na działce o powierzchni prawie 9000 metrów kwadratowych, przy ulicy Konstruktorskiej 7 w Warszawie. Do dzisiaj nabywców znalazło już blisko 15% mieszkań.

Teren przy ulicy Konstruktorskiej został już przekazany firmie Karmar S.A. W pierwszej kolejności rozpoczną się prace przygotowawcze, w tym m.in. rozbiórka istniejących budynków magazynowych. Następnie rozpoczną się właściwe prace budowlane, które potrwają osiemnaście miesięcy.

Obecnie OKAM Capital realizuje trzy inwestycje mieszkaniowe - InCity na warszawskiej Woli, Vista na Woronicza 33B oraz Dom w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. W 2016 roku ruszy budowa projektu Bohema, który zakłada rewitalizację XIX-wiecznej fabryki kosmetyków na warszawskiej Pradze Północ.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.