Raiffeisen Polbank zajmie 90 proc. powierzchni w Prime Corporate Center

2014.07.22

Przy ulicy Grzybowskiej 78 na warszawskiej Woli powstaje biurowiec Prime Corporate Center, którego inwestorem jest firma Golub GetHouse. Podpisana została umowa najmu z Raiffeisen Polbank, który zajmie 90 proc. powierzchni biurowej w 83-metrowym obiekcie. Zakończenie budowy zaplanowano na początek przyszłego roku.

Grupa bankowa wynajęła 19,5 tys. mkw. powierzchni wchodzą biura i wszystkie powierzchnie usługowo-handlowe na parterze budynku.

Prime Corporate Center powstaje na warszawskiej Woli i będzie miał ponad 21 tys. mkw. powierzchni najmu na 23 piętrach i pięciu kondygnacjach podziemnych. Budynek powstaje od kwietnia 2014 roku, a generalnym wykonawcą jest firma Warbud.

Szacowany koszt inwestycji to około 115 mln zł, a jego oddanie do użytku zaplanowano na początek 2016 roku.

Projekt biurowca powstał w pracowni Epstein oraz Solomon Cordwell Buenz (SCB) z Chicago.

Źródło: Eurobuild CEE

Komentarze


  • Sylwek
    Gość
    2015-06-24 15:55:51
    to żenujące warbud otrzyma 115 000 000 zł, pod firmy tam pracujące też dostają od warbudu wielkie pieniądze za podwykonawstwo a ludziom pracy, którzy mają tam to robić zbrojenia elektrykę hydraulikę i nie mówię tutaj o kierownikach co mają dwie lewe ręce tylko o zwyczajnych pracownikach, którzy są najważniejsi a chodzi tylko o to by zapłacić jak najmniej. Życzę warbudowi za to jak traktuje się pracowników i za obojętność jak pod firmy płacom pracownikom by inwestor nie dał im tych pieniędzy niech się latami tam prawują. To ogromne korporacje które mają ludzi za nic.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.