Przedwojenne kamienice w Warszawie z ekskluzywnym tarasem

2021.09.09

Na dachu jednego z najbardziej luksusowych budynków w Warszawie powstał m.in. ekskluzywny taras z widokiem na stolicę. Za projekt odpowiada światowej sławy projektant, który ma na swoim koncie prace dla największych światowych gwiazd, takich jak Zinedine Zidane, David Guetta, Alicia Keys czy Robin van Persie.

Mieszkańcy ekskluzywnej inwestycji w centrum Śródmieścia przy Trakcie Królewskim mogą korzystać z imponującej przestrzeni do relaksu, do wykończenia której użyto wysokiej jakości materiałów, w tym m.in. płyt posadzkowych wykonanych z odpornego granitu strzegomskiego.

Historyczne kamienice przy ulicy Foksal 13/15 w Warszawie to obecnie jedne z najbardziej luksusowych budynków w stolicy. Na dachu budynku powstał ekskluzywny taras z imponującą panoramą miasta o powierzchni prawie 100 metrów kwadratowych. Taras na wysokości 25 metrów podzielony jest na kilka stref wypoczynkowych - znajduje się miejsce na leżaki, jacuzzi czy strefę cocktailową z grillem i stolikami pod parasolem.

Do tego o wszystkie potrzeby mieszkańców zadba prywatny concierge. Jest to pierwsza tak zagospodarowana przestrzeń na dachu przedwojennej kamienicy warszawskiego Śródmieścia. Miejsce zostało zaprojektowane przez światowej sławy projektanta Erica Kustera.

W kamienicach Foksal 13/15 mieści się łącznie 55 apartamentów, których metraże kształtują się od 47 do aż 260 mkw. 80 proc. mieszkań zostało już sprzedanych. Ceny dostępnych zaczynają się od około 31 000 zł za mkw. brutto.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.