Prawie 1200 mieszkań na warszawskiej Pradze Południe. Deweloper rozpoczyna sprzedaż przy Podskarbińskiej


2021.09.27
Autor: Urbanity.pl
Develia rozpoczęła sprzedaż mieszkań z pierwszego etapu osiedla Aleje Praskie, które powstanie w dzielnicy Praga Południe.

Aleje Praskie to najnowsza inwestycja mieszkaniowa firmy Develia w Warszawie, która powstanie na granicy Kamionka i Grochowa. Przy ulicy Podskarbińskiej wybudowanych będzie prawie 1 200 mieszkań w kilku etapach. Deweloper wprowadził do oferty lokale z I etapu osiedla.

W I etapie w budowie będą dwa budynki wielorodzinne, w których zaplanowano 110 mieszkań od kawalerek po 4-pokojowe lokale. Do wszystkich przypisane będą balkony, duże, zielone tarasy lub ogródki. W podziemnej hali garażowej znajdą się miejsca parkingowe dostosowane do zamontowania ładowarek do pojazdów elektrycznych. Część usługowa mieściła się będzie w parterach.

Centralnym punktem osiedla Aleje Praskie będzie wewnętrzy dziedziniec z dużą ilością drzew i roślin tlenowych, placem zabaw, siłownią plenerową i tężnią solankową. Deptaki pomiędzy budynkami uatrakcyjnią drewniane pomosty i tarasy podświetlone dyskretnym ledowym światłem oraz elementy wodne, przy których staną wygodne siedziska i ławki.

W ciągu kilku tygodni trwania przedsprzedaży zarezerwowanych zostało prawie 25 proc. mieszkań z I etapu osiedla.

Komentarze


 • Cięta na deweloperów
  Gość
  2021-09-28 12:51:54
  Przyjemne osiedle ku mojemu zdziwieniu, jak bywam w pobliżu w ZUS to oceniam na plus, deweloper znalazł dobre miejsce nikomu nie wchodzi w paradę i jeszcze taaakie plany

 • Zpragi
  Gość
  2021-09-28 14:08:29
  Lokalizacja nadaje się na fabrykę, a nie osiedle mieszkaniowe. Bezpośrednio przy torach i w niedalekiej odległości od dworców powoduje, że non stop słychać sygnały pociągów i pisk klocków hamulcowych. Pyły z tarcz i klocków bardzo szybko zabawią życie nowych mieszkańców na brązowo.

 • Mieszkaniec
  Gość
  2021-09-28 19:53:02
  Mieszkam po drugiej stronie boiska Orzeł i słychać w nocy piski hamulców pociągu, a natym osiedlu to będzie dopiero słychać
  Ale ludzie i tak kupią bo cena jest niższa niż gdzieś w lepszym punkcie

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.