Praga Południe z kolejnymi mieszkaniami w Alejach Praskich

2022.01.19

Jeden z największych deweloperów w Polsce uruchomił sprzedaż kolejnych mieszkań w inwestycji powstającej na warszawskiej Pradze Południe.

Develia wprowadziła do sprzedaży mieszkania z drugiego etapu inwestycji Aleje Praskie na warszawskiej Pradze Południe. W tej części osiedla przy ulicy Podskarbińskiej wybudowane zostaną dwa 5-kondygnacyjne budynki, które połączone zostaną wspólną, podziemną halą garażową.

W ofercie znalazły się 182 mieszkania o zróżnicowanych metrażach i rozkładach – od kawalerek po przestronne, 5-pokojowe lokale rodzinne, do których przynależeć będą balkony, tarasy lub ogródki. Ceny zaczynają się już od 10 800 zł za metr kwadratowy.

Aleje Praskie oferują mieszkańcom przestronny dziedziniec z placem zabaw, siłownię plenerową i tężnię solankową. Deptaki na terenie inwestycji uatrakcyjnią drewniane pomosty i tarasy podświetlone ledowym światłem oraz elementy wodne, przy których staną siedziska i ławki.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Kalter, która rozpocznie budowę II etapu w lutym tego roku. Oddanie do użytku tej części osiedla zaplanowano na I kwartał 2024 roku.

Projekt architektoniczny inwestycji przygotowała pracownia FBT.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.