Ponad 200-metrowy wieżowiec w centrum Warszawy z nagrodą European Property Awards


2022.09.21
Autor: Bartosz Motorek
W dwóch kategoriach nagrodzony został ponad 200-metrowy wieżowiec Warsaw UNIT w prestiżowym konkursie European Property Awards 2022-2023. Biurowiec zrealizowany został przez firmę Ghelamco przy rondzie Daszyńskiego.

Warsaw UNIT to nowoczesny wieżowiec oferujący biura w ścisłym centrum Warszawy, który zaprojektowany został przez Polsko Belgijską Pracownię Architektury PROJEKT. W prestiżowym konkursie European Property Awards 2022-2023 biurowiec otrzymał aż dwie statuetki: jako najlepszy biurowiec w Polsce, a także za najlepszą architekturę wśród budynków wysokościowych.

Nagrody European Property Awards są wyrazem uznania dla najwyższych osiągnięć firm działających we wszystkich sektorach branży nieruchomości. Od ponad 20 lat eksperci związani z rynkiem przyznają prestiżowe wyróżnienia najbardziej nowatorskim i oryginalnym budynkom komercyjnym oraz mieszkalnym w Europie.

Jury konkursu doceniło najwyższej klasy rozwiązania technologiczne i ekologiczne zastosowane w Warsaw UNIT, a także projekt architektoniczny. Jego sylwetka z charakterystycznym narożnikiem tworzy wielkomiejską dominantę i doskonale oddaje charakter dynamicznie rozwijającej się, biznesowej części Warszawy.

To kolejne tak znaczące wyróżnienia dla Warsaw UNIT, z których jesteśmy bardzo dumni. Nasz wieżowiec został zaprojektowany w taki sposób, aby stworzyć najlepsze środowisko pracy. W swoich projektach stawiamy nie tylko na nowoczesną architekturę. Wszystkie udogodnienia tworzone są z myślą o spełnieniu najwyższych standardów technologicznych, ekologicznych i zadowoleniu najbardziej wymagających najemców. Warsaw UNIT z pewnością należy do najlepszych biurowców w Europie, co potwierdzają liczne prestiżowe nagrody, w tym European Property Awards
powiedział: Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.