Półmetek osiedla Aroma Park. Kolejny etap już w budowie


2020.05.21
Autor: Urbanity.pl
Ruszyły prace budowlane III etapu warszawskiego osiedla Aroma Park, którego deweloperem jest firma YIT. Inwestycja powstaje w otoczeniu historycznej zabudowy gorzelni drożdżowej Henryka Bienenthala.

Dotychczas wybudowane zostały trzy budynki osiedla Aroma Park, w których znalazło się łącznie 147 mieszkań. Docelowo inwestycja zaoferuje około 400 lokali, co oznacza, że po zakończeniu III etapu projekt przekroczy półmetek. Osiedle powstaje w otoczeniu historycznej zabudowy gorzelni drożdżowej Henryka Bienenthala. Wszystkie mieszkania, które powstały w ramach etapów I i II zostały już wyprzedane.

III etap Aroma Park to kolejne nowe budynki, w których znajdzie się 90 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. 4-kondygnacyjne budynki z podziemną halą garażową na 131 miejsc postojowych, z których część wyposażona będzie w instalacje do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych, powstają przy ulicy Klasyków na Białołęce.

Przyszli mieszkańcy Aroma Park będą mogli korzystać m.in. ze strefy ciszy, w której spokojnie odpoczną na hamaku lub ze wspólnej części piknikowej, z pielęgnowanym ogrodem oraz grillem. Całości dopełni zaś wewnętrzna, dostępna dla wszystkich lokatorów, tężnia.

Generalnym wykonawcą została firma Unibep, która zakończy prace budowlane w czwartym kwartale 2021 roku. Biuro sprzedaży znajduje się przy ulicy Klasyków 10.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.