PageGroup na dłużej w budynku biurowym Lumen

2013.09.03

Jedna z wiodących agencji doradztwa rekrutacyjnego na świecie - PageGroup - zadecydowała o przedłużeniu umowy najmu 800 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w budynku Lumen, zlokalizowanym przy ulicy Złotej 59. W transakcji właściciela budynku reprezentowali eksperci z firmy doradczej Jones Lang LaSalle.

Charakterystyczny owalny budynek Lumen jest częścią słynnego wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy, łączącego funkcje biurowe oraz handlowo - rozrywkowe, zlokalizowanego w samym centrum w Warszawy - w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Warszawa Centralna oraz niedaleko stacji metra Centrum.

Lumen oferuje 23 500 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Projekt składa się z dwóch budynków: A (od strony zachodniej) i B (od strony wschodniej), które są połączone przeszklonymi przejściami. Powierzchnie biurowe w Lumenie zlokalizowane są na ośmiu piętrach z optymalnym dostępem do naturalnego światła. Pracownicy i goście obiektu mają również dostęp do czterokondygnacyjnego parkingu podziemnego na około 1 600 miejsc oraz oferty handlowej, rozrywkowej i gastronomicznej centrum Złote Tarasy. Projekt dysponuje aż trzema recepcjami - od strony Alei Jana Pawła II, Złotej i Emilii Plater.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za pozyskiwanie nowych najemców i renegocjacje obecnych umów najmu w biurowcach Lumen i Skylight (drugim projekcie biurowym w ramach kompleksu Złote Tarasy) jest firma doradcza Jones Lang LaSalle.

Źródło: mat.pras/Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.