Dobre półrocze biurowców Lumen i Skylight

2017.09.22

Umowy najmu na łączną ilość około 6 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej, wynajęto w pierwszym półroczu bieżącego roku w biurowcach Lumen i Skylight w Warszawie. Właścicielem budynków jest Unibail Rodamco, którego w transakcjach wspierała firma JLL.

Do grona najemców biurowców zlokalizowanych przy ulicy Złotej 59 dołączyły takie firmy jak ASB Poland, Goodman Poland, Dom Maklerski TMS Brokers S.A., Open Finance, Prologis, Regus, ale i spółki z branży energetycznej, sektora FMCG, czy finansów. Agentem ASB Poland i TMS Brokers był Savills.

Międzynarodowa firma doradcza JLL jest odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych najemców i renegocjacje zawartych już umów najmu w budynkach biurowych Lumen i Skylight.

Małgorzata Arseniuk, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchi Biurowych, JLL, dodaje:

Od stycznia do lipca tego roku zamknęliśmy z sukcesem dziewięć transakcji najmu. To efekt głównie ekspansji i renegocjacji dotychczasowych umów, co pokazuje że dla firm z różnych branż Lumen i Skylight stanowią długoterminowy adres dla rozwoju biznesu


Lumen i Skylight dysponują łączną powierzchnię najmu na poziomie ponad 45 000 mkw. Biurowce są częścią warszawskiego kompleksu wielofunkcyjnego Złote Tarasy. Budynki moga pochwalić się certyfikatami BREEAM na poziomie bardzo dobrym w kategorii budynek i na poziomie znakomitym w kategorii jakość zarządzania.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Tomasz Laskowski
    Gość
    2018-09-02 00:23:31
    mam prezent dla administracji budynku....zdjęcie nietypowe zdjęcie waszego budynku...z kim mogę się skontaktować?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.