Otwarcie hotelu Hampton by Hilton Warsaw Mokotów


2018.05.22
Autor: Urbanity.pl
17 maja br., oficjalnie swoją działalność rozpoczął warszawski hotel Hampton by Hilton Warsaw Mokotów. Jest to piąty obiekt sieci Hilton Worldwide w Warszawie i jednocześnie trzeci sygnowany marką Hampton.

Hampton by Hilton Warsaw Mokotów zlokalizowany przy ulicy Postępu 7 na warszawskim Mokotowie. Nowy hotel ma prawie 10 000 metrów kwadratowych powierzchni całkowitej na ośmiu kondygnacjach, w tym jednej podziemnej. Łącznie budynek oferuje 163 pokoje, restaurację, lobby wraz z częścią typu business lounge, bar i snack bar, centrum fitness oraz zewnętrzny taras letni.

Dla gości hotelowych przygotowano również 67 miejsc parkingowych, w tym 54 miejsc w podziemiu hotelu, a także 8 miejsc dla rowerów.

Hampton by Hilton Warsaw Mokotów to 109 pokoi typu Queen (z podwójnym łóżkiem i wyposażonych w dodatkową rozkładaną sofę), 50 typu Twin (wyposażonych w dwa pojedyncze łóżka o wymiarach 120x190), 2 duże pokoje narożne (każdy o pow. 44 mkw, składające się z sypialni i oddzielnego pokoju dziennego z rozkładanym narożnikiem) oraz 2 pokoje z wszelkimi udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych (każdy o pow. 44 mkw). Na potrzeby rodziców z dziećmi obiekt daje możliwość połączenia 32 pokoi w 16 pokoi rodzinnych.

W hotelu znajdują się trzy sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem o powierzchni od 23 do 43 mkw. Istnieje również możliwość połączenia sal, co pozwoli na stworzenie przestrzeni o powierzchni 96 mkw., mogącą zmieścić do 90 osób.

Budowa hotelu Hampton by Hilton Warsaw Mokotów ruszyła w październiku 2016 roku, a zakończyła się w listopadzie 2017 roku. Inwestorem jest firma Sun Investment, a projekt architektoniczny przygotowała pracownia AGK Architekci AW Sp. z o.o.

Inne wiadomości o Hampton by Hilton Warsaw Mokotów

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.