Przed nami otwarcie hotelu Hampton by Hilton Warsaw Mokotów

2018.05.09

Na przełomie maja i czerwca otworzy się w Warszawie nowy hotel znanej światowej marki Hampton by Hilton. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Postępu 7 na Mokotowie.

Hampton by Hilton Warsaw Mokotów będzie piątym hotelem Hilton Worldwide w Warszawie i jednocześnie trzecim sygnowanym marką Hampton. Inwestycja o całkowitej powierzchni wynoszącej prawie 10 000 metrów kwadratowych, zlokalizowana jest przy ulicy Postępu 7.

Ośmiokondygnacyjny hotel, w tym jedna kondygnacja podziemna, oferuje 163 pokoje, restaurację, lobby wraz z częścią typu business lounge, bar i snack bar, centrum fitness oraz zewnętrzny taras letni. Inwestycja dysponuje także w pełni wyposażonymi trzema salami konferencyjnymi o powierzchni od 23 mkw do 43 mkw.

Goście warszawskiego Hampton by Hilton będą mogli skorzystać z 67 miejsc parkingowych, w tym 54 miejsc w podziemiu hotelu, a także 8 miejsc dla rowerów.

Oferta Hampton by Hilton Warsaw Mokotów to 109 pokoi typu Queen, 50 typu Twin, 2 duże pokoje narożne oraz 2 pokoje z wszelkimi udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Hotel będzie zatrudniał około 35 osób.

Prace budowlane na działce przy ulicy Postępu 7 rozpoczęły się w październiku 2016 roku, a zakończyły w listopadzie 2017 roku. Inwestorem jest firma Sun Investment. Za projekt budynku oraz wnętrz odpowiada biuro architektoniczne AGK Architekci AW Sp. z o.o.

Otwarcie hotelu Hampton by Hilton Warsaw Mokotów nastąpi na przełomie maja i czerwca br.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Hampton by Hilton Warsaw Mokotów

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.