Ostatni etap osiedla Pozytywny Mokotów w sprzedaży. Powstaną dwie elektrownie słoneczne

2021.09.27

Ruszyła sprzedaż mieszkań z ostatniego etapu osiedla Pozytywny Mokotów, które firma Yareal realizuje w Warszawie.

Osiedle Pozytywny Mokotów w Warszawie to trzyetapowa inwestycja mieszkaniowa firmy Yareal, która docelowo składa się z 615 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Ruszyła sprzedaż ostatniej fazy projektu.

Od kilku miesięcy właściciele gotowych mieszkań z pierwszego etapu urządzają swoje mieszkania. Łącznie w tej części inwestycji powstało 125 mieszkań. Wiosną 2022 roku oddany zostanie do użytku drugi etap z 258 mieszkaniami. Ta część osiedla osiągnęła już stan surowy otwarty. Trzeci, ostatni etap Pozytywnego Mokotowa oferuje 232 mieszkania, a jego wykonawcą została firma Finetech Construction Sp. z o.o..

W ramach III etapu osiedla dokończona zostanie ponadto 200-metrowa zielona aleja, tworzącą wewnętrzny ogród, wijący się wzdłuż 7 budynków tworzących inwestycję. Inwestycja wzbogaci się o dwie kolejne elektrownie słoneczne, w postaci paneli fotowoltaicznych, które zapewnią oświetlenie m.in. wewnętrznego ogrodu oraz garażu podziemnego.. Nabywców mieszkań z III etapu znalazło już około 20 proc. lokali.

Deweloper na własny koszt rozpoczął również modernizację infrastruktury drogowej przy skrzyżowaniu ulic Postępu i Konstruktorskiej, gdzie powstaje nowe rondo i nawierzchnia jezdni.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.