Ostatni etap osiedla na Mokotowie w sprzedaży


2021.05.24
Autor: Urbanity.pl
Yareal wprowadził do sprzedaży mieszkania z ostatniego etapu osiedla Pozytywny Mokotów w Warszawie.

W ostatnim, trzecim etapie inwestycji mieszkaniowej na Mokotowie znalazły się 232 mieszkania o podwyższonym standardzie. Większość lokali mają metraże od 36 do ponad 70 mkw. i układy dwu- i trzypokojowe. W tej części osiedla zaplanowano także kawalerki dla singli o powierzchni ok. 29 mkw. oraz duże metraże, sięgające nawet 138 mkw.

Wszystkie mieszkania posiadały będą balkony lub loggie, a największe, 4-5pokojowe lokale będą dysponowały nawet 70-metrowymi tarasami. Właściciele części mieszkań na parterze będą posiadali własne ogródki o powierzchni sięgającej ponad 110 mkw.

Docelowo Pozytywny Mokotów składał się będzie z siedmiu budynków, w których znajdzie się łącznie 615 mieszkań. Gotowy jest już pierwszy etap inwestycji, składający się z dwóch budynków na 125 lokali.

Inwestycja powstaje w pobliżu Galerii Mokotów, u zbiegu ulic Postępu i Konstruktorskiej.

Komentarze


  • ExInwestor
    Gość
    2021-05-24 09:24:50
    A ceny tych mieszkań rozumiem będą się równać 2 x domek 70 metrów z działkami 30-50km od Warszawy?

  • Fachman
    Gość
    2021-05-24 16:36:37
    Pewnie tak bo to są mieszkania dla ludzi pracujących w Warszawie. 50 km od Warszawy to można uprawiać pole za domem a nie jeździć codziennie taki kawał do roboty.

  • Fachman
    Gość
    2021-05-24 16:43:23
    Z Bemowa i Ursusa też można co najwyżej pole uprawiać a nie do centrum jechać

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.