Osiedle o podwyższonym standardzie w sąsiedztwie planowanej stacji metra Chrzanów

2022.05.25

Francuski deweloper Bouygues Immobilier planuje budowę nowego osiedla M Bemowo, które inspirowane będzie warszawską przedwojenną szkołą modernizmu. Inwestycja powstanie zaledwie 200 metrów od planowanej stacji metra.

Na Bemowie powstanie kolejna warszawska inwestycja mieszkaniowa dewelopera Bouygues Immobilier Polska. Przy ulicy Szeligowskiej wybudowane zostanie osiedle o podwyższonym standardzie. Projekt zakłada budowę trzech budynków na 247 mieszkań o zróżnicowanych metrażach.

Charakterystyczną bryłę M Bemowo podkreślają balkony, których pełne balustrady zostały specjalnie zaokrąglone w narożnikach budynków. Elewacja będzie w kolorze białym połączona z dekoracyjną płytką klinkierową, co nawiązywać ma do warszawskiej przedwojennej szkoły modernizmu.

Dwa pierwsze etapy osiedla M Bemowo zakładają budowę trzech, 6-kondygnacyjnych budynków z częścią usługową na parterze. Łącznie w tej części inwestycji powstanie 247 mieszkań z ogródkami ogrodzonymi żywopłotami, balkonami oraz loggiami na wyższych piętrach. Lokale będą miały powierzchnię od 35 do 77 mkw. i rozkłady 2-, 3- lub 4-pokojowe.

Podwyższony standard inwestycji widoczny będzie także w częściach wspólnych, gdzie np. w holach pojawią się: podwieszane sufity, skrzynki pocztowe wpuszczane w ścianę oraz stylowe lustra. Portale drzwiowe zaakcentowane zostaną listwami LED, a całość dopełni elegancka okładzina w kolorze różowo-miedzianym.

M Bemowo zaoferuje 257 miejsc parkingowych w hali garażowej i na parkingu naziemnym. Projekt architektoniczny powstał w pracowni HRA Architekci. Budowa osiedla na Bemowie rozpocznie się w IV kwartale 2022 roku.

Źródło: Paweł Kowalik, Urbanity.pl

Komentarze


 • no nie wiem...
  Gość
  2022-05-25 19:04:01
  za ile lat to metro?

 • My
  Gość
  2022-05-25 20:41:13
  Podwyższony standard czyli płyty gk akustyczne między lokalami?

  Metro nigdy.

 • Paweł
  Gość
  2022-05-25 23:24:01
  Niesamowicie wysoki standard, podwieszone sufity, lustro, taśma Led i skrzynki pocztowe w ścianie. Czyli dokładnie jak w 90% innych inwestycji. Dodatkowo największe mieszkania ledwo nadają się do w miarę komfortowego zamieszkania przez 2 osoby. Co tam klimatyzacja, po co komu wysokie mieszkania albo dużo terenów zielonych. Taśma Led za 10zl w drzwiach to jest dopiero luksus

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.