Dwa nowe projekty w Warszawie dużego francuskiego dewelopera


2023.09.12
Autor: Monika Kiereś
Francuski deweloper Bouygues Immobilier Polska zapowiedział dwie nowe inwestycje w Warszawie. Według zapowiedzi firmy do końca tego roku w sprzedaży pojawi się co najmniej 200 nowych mieszkań. Gdzie powstaną nowe osiedla?

Firma Bouygues Immobilier Polska, która dobrze jest znana na polskim rynku mieszkaniowym, wprowadzi do sprzedaży jeszcze w tym roku mieszkania z dwóch nowych osiedli - na Bemowie i w dzielnicy Włochy. Łącznie będzie to co najmniej 200 lokali. Pierwsza inwestycja ma już pozwolenie na budowę, a jej sprzedaż uruchomiona zostanie w październiku.

Popyt na mieszkania w Warszawie w tej chwili przewyższa podaż. Widząc zainteresowanie klientów naszymi dotychczasowymi inwestycjami, a także biorąc pod uwagę aktywizację osób zainteresowanych kupnem pierwszej nieruchomości w ramach Bezpiecznego Kredytu 2 proc., rozwijamy swoją ofertę i już wkrótce wystartujemy w stolicy z nowymi projektami
powiedział: Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska

Pierwsza z inwestycji to kameralny projekt wielorodzinny, który zlokalizowany będzie zaledwie 6 minut spacerem od budowanej stacji metra Chrzanów. Firma Bouygues Immobilier Polska już w sierpniu uzyskała pozwolenie na budowę, a 11 września zakupiła grunt pod tę nieruchomość. Osiedle powstanie na warszawskim Chrzanowie i jako pierwsza w standardzie będzie posiadała system automatyki mieszkaniowej Appartme pozwalający sterować wodą, ogrzewaniem, energią elektryczną oraz oświetleniem. Deweloper w tym rejonie realizuje także inny projekt - M Bemowo (oddanie do użytku to II kwartał 2025 roku) oraz Osiedle Lumea 2 (I kwartał 2025 roku).

Kolejne nowe mieszkania w ofercie francuskiego dewelopera pojawią się w najbliższych miesiącach.

Komentarze


 • NazirWalk
  Gość
  2023-09-13 07:45:25
  Znów tylko kup kup i pompowanie sztuczne cen bo tylko w Polsce nie buduje się mieszkań na wynajem na zasadach jakie obowiązują w UE tylko mafia deweloperzy lichwa i banki spekulacja sztucznie manipulują popytem i podąża aby tylko sprzedać syf bez niczego i obciążyć ludzi kredytem do śmierci .
  To jest przekręt i zmowa banki deweloperzy mafia spekulanci lichwiarze aby nie było innego wyboru w Polsce jak tylko kupić i się zadłużyć do śmierci

 • w/w
  Gość
  2023-09-13 08:59:31
  Dobrym zwyczajem jest wiedzieć na temat jaki się pisze.

 • Ktoś
  Gość
  2023-09-13 21:37:03
  A może tak drogi budowac mosty kładki tunele parkingi itd.
  A nie tylko deweloperka i sklepy
  Kraj z mchu i paproci

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.