Rusza sprzedaż nowych mieszkań na Bemowie w ramach Osiedla Lumea 2


2023.03.16
Autor: Piotr Maślak
Bouygues Immobilier Polska wprowadził do sprzedaży mieszkania z nowej inwestycji na Bemowie, w pobliżu budowanej stacji metra Chrzanów. Wkrótce rozpocznie się budowa Osiedla Lumea 2.

Osiedle Lumea 2 to najnowsza propozycja francuskiego dewelopera Bouygues Immobilier Polska w Warszawie. W ramach inwestycji na Bemowie powstaną dwa, 5-kondygnacyjne budynki wielorodzinne, w których znajdzie się łącznie 127 mieszkań. Deweloper rozpoczął właśnie sprzedaż lokali.

W ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 27 do 91 mkw., w układach od 1 do 4 pokoi z ogródkami, loggiami i tarasami na dachach. Na tarasy będzie można wejść po schodach zewnętrznych. Zaletą lokali mają być duże okna, sięgające od podłogi do sufitu.

Przyszli mieszkańcy Osiedla Lumea 2 będą mogli korzystać ze stacji do ładowania samochodów elektrycznych, podziemnej hali garażowej na 117 stanowisk, stojaków rowerowych przy każdej z klatek wejściowych do budynków, a dla najmłodszych przygotowany zostanie zielony plac zabaw z drewnianymi zabawkami. W częściach wspólnych pojawi się oświetlenie LED, oszczędzające energię. Na terenie zamontowane zostaną poidełka oraz karmniki dla ptaków, a także budki dla owadów pożytecznych takich jak biedronki czy pszczoły. Cała inwestycja będzie monitorowana.

Prace budowlane mają rozpocząć się w II kwartale br., a zakończenie inwestycji zaplanowano na I kwartał 2025 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.