Rusza budowa nowego osiedla na Bemowie. Gotowe mieszkania do odbioru w 2025 roku


2022.11.16
Autor: Bartosz Motorek
Francuski deweloper Bouygues Immobilier Polska wybrał firmę Kalter na generalnego wykonawcę nowego osiedla na warszawskim Bemowie. Inwestycja, która powstanie zaledwie 200 metrów od planowanej stacji metra na Chrzanowie zostanie ukończona w 2025 roku.

Podpisana została umowa z firmą Kalter, która jako generalny wykonawca wybuduje osiedle budynków wielorodzinnych w Warszawie pod nazwą M Bemowo. Deweloperem jest Bouygues Immobilier Polska.

Najnowszy projekt francuskiego dewelopera zakłada budowę osiedla trzech budynków, w których znajdzie się łącznie 247 mieszkań. W ofercie znajdują się lokale o metrażach od 35 do 77 metrów kwadratowych i rozkładach 2-, 3- lub 4-pokojowych. Do wszystkich mieszkań przynależeć będzie balkon, loggia lub ogródek.

Osiedle powstaje przy ulicy Szeligowskiej na Bemowie, zaledwie 200 metrów od planowanej stacji metra Chrzanów. Inwestycja M Bemowo zostanie oddana do użytku w II kwartale 2025 roku. Projekt architektoniczny powstał na deskach pracowni HRA Architekci.

Bryła budynków będzie elegancka i zaoblona w narożnikach, a jej charakter nawiązywać będzie do warszawskiej przedwojennej szkoły modernizmu. Inwestycję wyróżniać ma także podwyższony standard części wspólnych. Na terenie M Bemowo mieszkańcy będą mieli do dyspozycji przestrzeń do relaksu z nowymi nasadzeniami, ławeczkami, stojakami na rowery, placem zabaw, budkami dla ptaków i domkami dla owadów.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.