Ochnik rusza z budową dwóch warszawskich inwestycji

2016.11.08

Dzielna 64 i Studio Centrum - to dwie nowe inwestycje firmy Ochnik Development, których budowa właśnie ruszyła. Generalnym wykonawcą obu projektów jest spółka Unibep S.A.

Dzielna 64 oferuje 152 mieszkania o metrażach od 26 do 94 metrów kwadratowych. W sprzedaży znajdują się lokale jedno, dwu, trzy, cztero i pięciopokojowe, których cena za mkw., zaczyna się od 9 900 zł. W budynku powstanie również przestrzeń handlowo-usługowa na parterze.

Inwestycja będzie miała zróżnicowaną wysokość siedmiu kondygnacji z 10-kondygnacyjną dominantą w narożniku ulicy Dzielnej. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia MKC, która opracowała budynek z prostymi formami geometrycznymi, wykorzystującymi kontrast światłocienia, faktury materiału i koloru. Bryła budynku przy Dzielnej 64 będzie w kształcie litery C.

Budynek ma zostać oddany do użytku w IV kwartale 2018 roku.

Z kolei inwestycja Studio Centrum, która powstaje przy ulicy Pawiej 51 zaoferuje 85 miktoapartamentów o powierzchni od 14 do 41 mkw. W budynku zaplanowano również lobby z recepcją oraz pralnia dla rezydentów. Zakończenie budowy projektu Studio Centrum zaplanowano na I kwartał 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.