Docelowa wysokość apartamentowca w centrum Warszawy. Wśród udogodnień m.in. dwa tarasy widokowe


2022.09.21
Autor: Monika Kiereś
Na budowie 17-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego Grzybowska 37 w warszawskiej dzielnicy Wola odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy, co oznacza, że inwestycja osiągnęła stan surowy otwarty. Projekt deweloperski firmy Matexi Polska oferuje ponad 200 mieszkań oraz lokale usługowe.

Dobiegła końca realizacja kolejnego etapu budowy inwestycji przy ulicy Grzybowskiej 37 w Warszawie. Po trwających od kwietnia 2021 roku pracach, budynek wielorodzinny osiągnął już swoją docelową wysokość i z tej okazji została zawieszona wiecha. Osiągnięcie stanu surowego otwartego oznacza, że inwestycja wkracza w kolejny etap realizacji.

Na Woli powstaje 16-piętrowy budynek pod nazwą Grzybowska 37, którego deweloperem jest firma Matexi Polska, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia MKC Architektura. Generalnym wykonawcą jest firma Unibep.

Przy Grzybowskiej 37 powstaną łącznie 232 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 28 do 135 metrów kwadratowych w układach od jednego do pięciu pokoi. Apartamentowiec posiadał będzie ponadto dwa tarasy widokowe oraz trzy lokale o charakterze handlowo-usługowym w parterze. Pod budynkiem zaplanowano trzypoziomowy parking na 142 aut wraz ze stacjami do ładowania samochodów elektrycznych.

Projekt Grzybowska 37 zostanie ukończony w II kwartale 2023 roku. W ofercie sprzedaży znajdują się jeszcze wolne mieszkania.

Komentarze


  • OlgaO
    Użytkownik
    2023-02-08 16:46:49
    Wielka płyta na sterydach. Kontynuacja osiedla Za Żelazną Bramą. Na Skyscrapercity śmieją się z nich - ceny podnieśli z 15 na 20 tysięcy za metr, a zafundowali nabywcom współczesne blokowisko. Masakra, jak brzydki jest efekt finalny. Na otarcie łez będą wspólne (bo po co prywatne) tarasy widokowe co by posmrodzić papieroskiem sąsiadom i czmychnąć.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.