Nowy zarządca biurowców kompleksu Warsaw Spire

2016.01.13

Od grudnia ubiegłego roku firma doradcza JLL została zarządcą dwóch warszawskich budynków biurowych B i C, które wchodzą w skład kompleksu Warsaw Spire. Natomiast w kwietniu br., firma przejmie w zarządzanie najwyższy budynek kompleksu.

JLL będzie świadczyć pełne spektrum usług z obszaru zarządzania nieruchomościami - od sprawnego przejęcia opieki nad budynkiem, przez utrzymywanie jak najlepszych i efektywnych relacji z najemcami, po zastosowanie innowacyjnych narzędzi współpracy zarówno z firmami mającymi swoją siedzibę w obiekcie, jak i ze społecznością lokalną. JLL będzie również odpowiadać za nadzór nad kwestiami technicznymi, operacyjnymi, administracyjnymi i finansowymi w kompleksie.

Kompleks biurowy Warsaw Spire
powstaje przy placu Europejskim, w pobliżu ronda Daszyńskiego. Inwestycja składa się z 220-metrowego wieżowca oraz dwóch 55-metrowych biurowców, które łącznie oferują 109 000 mkw. nowoczesnej powierzchni najmu. Pod kompleksem znajduje się 5-poziomowy parking samochodowy na 1200 stanowisk. Parter obiektu C, trzecie piętro budynku A oraz wolnostojące pawilony zostaną zagospodarowane pod restauracje i kawiarnie.

Właścicielem inwestycji jest firma Ghelamco Poland, a oddanie kompleksu Warsaw Spire do użytku zaplanowano na 2016 rok.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Warsaw Spire, Ghelamco Poland, JLL Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.