Nowy koncept coworkingowy rozpoczyna światową ekspansję

2018.12.21

Ethos podpisał długoterminową umowę najmu z Solutions.Rent. Nowa marka coworkingowa w opcji premium zajmie aż 3 600 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w prestiżowej lokalizacji w sercu Traktu Królewskiego na Placu Trzech Krzyży w Warszawie. Otwarcie Solutions.Rent w Ethosie już w styczniu.

Warszawa jest pierwszą lokalizacją tej sieci w Europie, międzynarodowa marka dużej izraelskiej grupy kapitałowej zapowiada intensywną ekspansję firmy w Europie i na świecie. Solutions.Rent w Ethosie oferuje zróżnicowaną powierzchnię zlokalizowaną na pierwszym i trzecim piętrze. Freelancerzy i firmy mogą wynająć zarówno pojedyncze biurka, jak i całe gabinety – do dyspozycji jest łącznie 505 stanowisk pracy. Efektywnej pracy i inspirującym spotkaniom sprzyja aż 12 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. Zupełną nowością w tej części stolicy jest duża przestrzeń eventowa na parterze Solutions.Rent, która pomieści nawet 200 osób.

Przypomnijmy, że w październiku Solutions.Rent rozpoczął swoją działalność w biurowej kamienicy Małachowski Square przy Placu Małachowskiego 2 w Warszawie. W przypadku Ethosa, marka dołącza do grona prestiżowych najemców biurowych. Swoje siedziby mają tu m.in. HBO Polska, posiadająca do wyłącznej dyspozycji kilkusetmetrowy taras z przepięknym widokiem na Powiśle, Skarpę Warszawską i Stadion Narodowy, kancelarie prawne Hogan Lovells i Seewald Attorneys czy Digital Ergo IT. Ofertę Ethosa uzupełnia stale rozbudowująca się oferta handlowa. Spektakularny showroom otworzyła marka Audi City. W świeżo zmodernizowanym budynku otwarto także kawiarnię Green Cafe Nero Gold o podwyższonym standardzie, showroom Almi Decor i W.Kruk Rolex.

Budynek biurowo-handlowy ETHOS oferuje łącznie ok. 17 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Wkrótce inwestor ogłosi kolejnych najemców biurowych i handlowych.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.