Ethos w Warszawie z lepszą częścią handlową

2016.07.15

Spółka Kulczyk Silverstein Properties otrzymała właśnie zamienne pozwolenie na budowę warszawskiego projektu biurowego Ethos. Modyfikacje w projekcie mają za zadanie jeszcze lepiej wyeksponować część handlową obiektu.

Biurowiec Ethos oferował będzie powierzchnię biurowo-usługową w standardzie klasy A+. Wejście do części biurowej kompleksu zostanie usytuowane w miejscach najbardziej predestynowanych do tej funkcji ? zarówno od samego Placu Trzech Krzyży, jak i dodatkowo na przeciwko Giełdy Papierów Wartościowych, przy ulicy Książęcej.

Po wejściu do obiektu gości przywita recepcja, która sąsiadowała będzie z 2-poziomową kawiarnią. Główny nacisk przy modyfikacji projektu nałożony został na wyeksponowanie części handlowo-usługowej budynku Ethos. W ciągu pieszym od strony Placu Trzech Krzyży, pomiędzy Nowym Światem a Hotelem Sheraton powstanie nowy, naturalny fragment high-streetu, charakteryzujący się aż 8-metrowej wysokości witrynami. Wejścia do butików dostępne będą bezpośrednio z placu.

Dzięki rozbudowie i rewitalizacji, Ethos zaoferuje około 13 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej i dysponował będzie certyfikatem BREEAM "Excellent. Powiększeniu legnie przestrzeń handlowa mieszcząca się na parterze i antresoli, zajmująca po rozbudowie około 5 000 mkw. Pod budynkiem znajdzie się parking samochodowy.

Za projekt koncepcji architektonicznej biurowca Ethos odpowiada konsorcjum MAAS Projekt i Chapman Taylor.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.