Ethos w Warszawie z wysokim certyfikatem jakości

2016.10.03

Realizowany przez spółkę Kulczyk Silverstein Properties, projekt biurowy Ethos uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent etapu projektowego dla części biurowej i handlowej.

Ethos to inwestycja biurowo-handlowa, która realizowana jest przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie. Obecnie budynek przechodzi rozbudowę i gruntowny remont. Dzięki inwestycji, Ethos oferował będzie ponad 17 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej o najwyższym standardzie klasy A. Dodatkowo w obiekcie przewidziano przestrzeń pod lokale handlowo-usługowe.

W procesie tzw. systemu wielokryterialnego warszawski budynek biurowy oceniany był w dziesięciu kategoriach, wśród których brano pod uwagę m.in. wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie, oszczędność energii i wody, poziom zarządzania oraz kryterium ekologii.

W biurowcu Ethos, typowe piętro biurowe będzie miał powierzchnię ponad 3 000 mkw. Po wejściu do budynku przywita nas recepcja, która sąsiadowała będzie z 2-poziomową kawiarnią. Pod biurowcem znajdzie się duży parking samochodowy.

Ethos ma być gotowy w drugim kwartale 2017 r. Savills jako agent wyłączny odpowiada za wynajem powierzchni biurowej w budynku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.