Nowogrodzka Square z kancelarią

2019.08.19

Kancelaria Noerr Biedecki, polski oddział Noerr LLP, która obecnie posiada 16 biur w Europie, wynajęła 1 100 mkw. powierzchni w budynku biurowym Nowogrodzka Square w Warszawie.

Nowy najemca biurowca Nowogrodzka Square to jedna z wiodących europejskich kancelarii prawnych. Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cresa.

Istniejąca od 1950 roku kancelaria Noerr, posiada obecnie 16 biur w Europie, a jej siedziba znajduje się w Monachium. Od stycznia 2017 roku, po przyjęciu na pokład zespołu prawników kancelarii DJBW, polski oddział Noerr funkcjonuje pod nazwą Noerr Biedecki sp.k. W biurowcu Nowogrodzka Square firma zajmie 1 100 mkw. powierzchni biurowej na trzecim piętrze budynku.

Nowogrodzka Square to niewielki biurowiec, który oferuje łącznie 11 500 mkw. powierzchni do wynajęcia. Budynek został oddany do użytku w 2018 roku, a jego właścicielem jest firma Yareal Polska. Biurowiec został zaprojektowany i wybudowany zgodnie z wymaganiami budownictwa ekologicznego, co potwierdził certyfikat BREEAM przyznany z oceną „Excellent”.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.