Gotowy biurowiec Nowogrodzka Square w Warszawie

2018.06.18

Firma Yareal uzyskała pozwolenie na użytkowanie nowoczesnego budynku biurowego Nowogrodzka Square, zlokalizowanego przy śródmiejskim odcinku Alei Jerozolimskich w Warszawie.

Jeszcze w czerwcu br., pierwsi najemcy wprowadzą się do biurowca Nowogrodzka Square, który jest flagowym projektem biurowym Yareal w Polsce. Firma uzyskała właśnie pozwolenie na użytkowanie. Budowa trwała niespełna 20 miesięcy.

Nowogrodzka Square to nowoczesny budynek, który oferuje powierzchnie biurowe o najwyższym standardzie technicznym klasy A. Fasada biurowca wykonana została z surowego betonu i uzupełniona w uchylnych oknach półprzejrzystym kamieniem. 7-kondygnacyjny budynek oferuje 11 000 mkw. powierzchni najmu, z czego każde piętro to od 1500 do 2000 mkw. powierzchni.

Na dachu biurowca Nowogrodzka Square znajdują się tarasy z wyłącznym dostępem dla najemców inwestycji. Pod budynkiem mieści się parking samochodowy na 148 stanowisk oraz miejsce do parkowania rowerów. W biurowcu znajdują się także pomieszczenia handlowo-usługowe o łącznej powierzchni 500 mkw.

Za projekt architektoniczny odpowiada Hermanowicz Rewski Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.