Międzynarodowa kancelaria otwiera w Varso Tower biuro nowej generacji


2022.12.13
Autor: Monika Kiereś
Wieżowiec kompleksu Varso Place stał się nową siedzibą międzynarodowej kancelarii CMS. Pracownicy zajęli łącznie pięć kondygnacji - od 39. do 43 o łącznej powierzchni ponad 7 000 mkw. Kancelaria ma do dyspozycji m.in. taras na 43. piętrze biurowca.

Międzynarodowa kancelaria prawna świadcząca kompleksowe usługi doradztwa prawnego i podatkowego na rzecz przedsiębiorstw, instytucji finansowych oraz organów administracji przeniosła swoją warszawską siedzibę do wieżowca Varso Tower w centrum Warszawy. Działająca od ponad 25 lat na polskim rynku firma CMS zajmuje pięć kondygnacji – od 39. do 43 o łącznej powierzchni ponad 7 000 mkw. W biurach CMS w Warszawie i Poznaniu pracuje ponad 200 prawników.

Nowa siedziba CMS w Varso Tower jako pierwsze biuro kancelarii prawnej w Polsce i jedno z nielicznych na świecie – zostanie poddana certyfikacji w systemie WELL Building Standard testującej przestrzeń pod kątem m.in. zapewnienia zdrowia i dobrego samopoczucia osobom w niej przebywającym. Na powierzchni ponad 7 000 mkw. powstało biuro nowej generacji - w zakresie funkcjonalności i wystroju na poziomie niespotykanym dotąd w branży usług prawnych.

Pracownicy międzynarodowej kancelarii mają teraz większą przestrzeń dedykowaną pracy wspólnej, w tym m.in. przestronne sale konferencyjne, pokoje do pracy kreatywnej, kuchnie w stylu kawiarnianym oraz biblioteki. Nowy najemca wieżowca ma do dyspozycji ponadto taras zlokalizowany na 43. piętrze biurowca. Piętra połączone są wewnętrzną klatką schodową o wysokości 21 metrów, na przestrzeni której znajduje się unikalny ogród wertykalny oraz dedykowany mural autorstwa cenionego artysty - Tytusa Brzozowskiego.

Kompleksowym doradztwem i realizacją w procesie stworzenia nowego biura CMS – od momentu poszukiwania lokalizacji po wykończenie przestrzeni – zajęli się eksperci z JLL oraz firm HB Reavis i Tétris. Przestrzeń zaprojektowała pracownia projektowa Trzop Architekci.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.